Kontakta oss

Butik

Adam Jansson

Jakt
adam@lantbruk.ax
527213
 

Benny Perokorpi

Butikschef och Marknadsföringsansvarig
benny@lantbruk.ax
527200

Fredrik Roxbäck

Småmaskiner
fredrik@lantbruk.ax
527215

Jonas Andersson

Butikssälj
jonas@lantbruk.ax
527210

Mats Söderström

Spannmål, gödsel, foder m.m.
mats@lantbruk.ax
527204

Tina Öhrling

Butikssälj
tina@lantbruk.ax
527211
 

Reservdelar / maskiner / verkstad

Christian Olofsson

Reservdelar
christian@lantbruk.ax
527206

Jim Sundblom

Verkstadsbokning,Reservdelar
jim@lantbruk.ax
527203

Margo Hallik

Verkstadsmekaniker
 

Staffan Ivarsson

Automower monteringar och service

 

Vakant

Verkstadsmekaniker småmaskiner
 

Lager / varumottagning

Börje Karlsson

Lager och Spannmålstork
527207

Johan Mattsson

Varumottatning
527205
 

Kontor

Cecilia "Cicci" Westerlund

Backoffice
cicci@lantbruk.ax
527217

Nina Nyman-Johansson

VD
nina@lantbruk.ax
527208

Ab Lantbruk

Möckelövägen 65
AX-22120 Mariehamn
Åland, Finland

+358 (0)18 23022
info@lantbruk.ax